AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATOK

LEGKORSZERŰBB
AUTÓPARK

  • Megbecsülöd az Euro 6-os, nagyfülkés, full komfortos vontatót?
  • Saját kocsit szeretnél?
  • Rendelkezel CE kategóriás jogosítvánnyal, digitális kártyával, GKI, PÁV II-vel?

KIMAGASLÓ
JÖVEDELEM ÉS JUTTATÁSOK

  • Szeretnél tisztességes munkábért vonzó jövedelmet:
  • napidíj, megtakarítás, hűségpénz?
  • Szeretnél a szabadságod alatt is annyit keresni, mintha dolgoznál?

KISZÁMÍTHATÓ
MUNKAFELADATOK, FUVARFELADATOK

  • Hosszútávon gondolkozol?
  • Fontos a magyar nyelvű és szakmai irányítás?
  • Fontos a jó légkör és megbecsülés?

  • Karosszéria
    lakatos
  • Nemzetközi
    gépjárművezető
  • Nemzetközi gépjárművezető
    budapesti telephellyel
  • FELADATOK

    •  Tehergépjárművek karosszéria munkáinak elvégzése, valamint mechanikus szerelése

    •  Járművek műszaki állagának, a javítás módozatainak meghatározása és elvégzése

    SZAKMAI ELVÁRÁSOK

    •  Szakirányú végzettség

    •  Hegesztő szakvizsga

    •  Jártasság haszongépjármű javításban, diagnosztikában

    ELŐNYT JELENT

    •  C, E kategóriás jogosítvány

    SZEMÉLYI ELVÁRÁSOK

    •  Kiváló probléma megoldó képesség

    •  Munkatársakkal együttműködni képes személyiség

    •  Rugalmasság

    Jelentkezés, információ:

    Személyesen munkanapokon 8-16.30 óra között

    Sormás, Ipartelep út 1. szám alatt +36 93/312-321 (111-es mellék),

    +36 93/516-795 telefonszámokon, valamint az allas@kanizsasprint.hu e-mail címen.

  • Kanizsa Sprint Kft. Sormás (Nagykanizsa mellett), nemzetközi gépjárművezetőt keres versenyképes fizetéssel. Járműparkunkat korszerűsítjük és egyben bővítjük. SCANIA, MAN, MERCEDES vontatókkal dolgozunk. Folyamatos a felvétel, nem dátumhoz kötött.

    DOBOZOS gépjárműre – havi két szabad hétvégével!

    ELVÁRÁSOK

    •  nemzetközi nehézpótos tapasztalat,

    •  C+E kategóriás jogosítvány,

    •  nemzetközi árufuvarozói igazolvány vagy GKI igazolvány

    •  megbízhatóság

    •  digitális gépjárművezetői kártya,

    •  PÁV III. vizsga

    •  561/2006. EK rendelet szerinti munkavégzés (vezetési és pihenőidők betartása)

    NYERGES ponyvás gépjárműre

    ELVÁRÁSOK

    •  Nagy-Britannia viszonylatában meglévő vezetési gyakorlat

  • ELVÁRÁSOK

    •  561/2006. EK rendelet ismerete

    AMIT KÍNÁLUNK

    •  budapesti indulás, érkezés

    •  minden második hétvége itthon,

    •  versenyképes fizetés,

    •  hosszú távú, biztos munkahely

Pozíció
Invalid Input

Az Ön neve(*)

E-mail címe(*)

Telefonszáma(*)

Töltse fel önéletrajzát (opcionális)

Írja le üzenetét

25

év

127

kamion

178

munkatárs

3

telephely

25

év

127

kamion

178

munkatárs

3

telephely